Usługi pozostałe

Projekty graficzne

Na zlecenie Klienta wykonujemy projekty graficzne znaków firmowych, logo, wizytówek, banerów, folderów i innych materiałów wspomagających kampanie promocyjne. Ceny takich usług ustalane są indywidualnie. W przypadku zainteresowania ofertą proszę wypełnić i wysłać formularz zamieszczony na końcu strony.


Usługi marketingowe

Nasza firma świadczy również usługi marketingowe oparte na analizie rynkowej oraz najskuteczniejszych formach promowania danej branży na rynku lokalnym oraz globalnym. Może to być kampania wizualna, internetowa, medialna, prasowa ect. Nie mamy standardowego cennika na takie usługi, cena uzależniona jest od formy i treści kampanii oraz jej zasięgu. W przypadku zainteresowania ofertą proszę wypełnić i wysłać formularz zamieszczony na końcu strony.


Strony Internetowe

W ramach usług dodatkowych projektujemy i wykonujemy witryny internetowe. Taka usługa może być nieodpłatna jeśli nasz nowy Klient skorzysta z pakietu zawartego w „Ofercie specjalnej” – Pakiet bonus na start. Jeśli jednak wybierze inny wariant z w/w oferty taką witrynę może u nas zamówić jako odrębną usługę. Cena uzależniona jest od ilości pracy, tj. od ilości stron na witrynie oraz innych elementów składowych projektu. Zazwyczaj cena taka oscyluje w granicach 100,00 zł za jedną stronę, ale nie mniej niż 400,00 zł netto. Do wykonania takiej witryny potrzebna jest współpraca z Klientem w zakresie treści oraz ew. materiałów fotograficznych. W przypadku zainteresowania ofertą proszę wypełnić i wysłać formularz zamieszczony na końcu strony.

Przykładowe strony

Rysunek1 www

 


Portrety i inne obrazy

Jako pasjonat malarstwa artystycznego i twórca obrazów olejnych, z  przyjemnością oferuję Państwu wykonanie dowolnego portretu osoby bliskiej, kopii dzieła znanego artysty lub innego obrazu wykonanego techniką olejną. Malarstwem zajmuję się od 30 lat, traktuję to zajęcie jako doskonały relaks i zaspokojenie potrzeb emocjonalnych. Z uwagi jednak na duże zainteresowanie ze strony znajomych, zdecydowałem się podzielić moją pasją z nimi jak też innymi osobami, które cenią sobie rękodzieło. W brew pozorom koszty wykonania obrazu nie są wysokie, oczywiście zależy to od nakładu pracy i wielkości podobrazia. Dla przykładu, obraz – portret o wymiarach 63/54 wyceniam na ok 600,00 zł. Taki obraz powstaje ok 1 tygodnia, ale musi na nim wyschnąć farba więc realizacja gotowego dzieła trwa 3-4 tygodnie. Tak więc jeśli jesteście Państwo zainteresowani zamówieniem i posiadaniem unikalnego portretu lub innego obrazu o dowolnej tematyce z przyjemnością podejmę się takiego zlecenia. W takim przypadku proszę wypełnić i wysłać formularz zamieszczony na końcu strony.

Serdecznie pozdrawiam – Paweł Jankowski

Przykłady portretów:

img_13 tato img_8 PIC25
img_7 img_14 20120212155

Galeria obrazów


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Przepisz kod z obrazka